Home » Bez kategorii » Na zawsze w naszej pamięci.

Na zawsze w naszej pamięci.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 3 września 2012 r. zmarł w wieku 81 lat nasz Kolega mgr inż.  JÓZEF PAWEŁCZYK  – Członek Honorowy SITK i wieloletni Sekretarz Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej w Poznaniu – wspaniały człowiek i przyjaciel prawego charakteru, zawsze gotowy służyć życzliwą pomocą.

Pogrzeb odbędzie się 07.09.2012 o godz. 13:30 na Cmentarzu Miłostowo (od ul. Gnieźnieńskiej), Msza Żałobna w Kościele Św. Małgorzaty (Śródka) o godz. 12:00.

Z równie głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi mgr inż. HENRYKA ZIĘBY, który odszedł od nas w dniu 2 września 2012 r. w wieku 94 lat – aktywny członek naszego Stowarzyszenia, twórca Monografii DOKP w Poznaniu oraz „ORŁÓW POLSKICH”.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 06.09.2012 r. o godz. 12:30 na Cmentarzu Górczyn.

Składamy najszczersze kondolencje Rodzinom naszych Kolegów Józefa Pawełczyka i Henryka Zięby oraz łączymy się w bólu. Ich odejście jest niepowetowaną stratą dla bliskich, przyjaciół oraz członków naszego Stowarzyszenia.